Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Інспектора-браконьєра звільнено

Замість охороняти природу нижнього Дністра (Одеська область), інспектор національного парку… сам незаконно мішками ловив рибу! Його піймали громадські природоохоронці у момент завантаження улову в багажник власної автівки та ще й у присутності тележурналістів центрального телеканалу. Міліція довго не хотіла їхати на виклик громадських активістів, але врешті-решт прибула і зафіксувала порушення закону. Проте, враховуючи, що навіть рядовим браконьєрам зазвичай вдається уникнути покарання, не дуже вірилося, що цього разу справедливість візьме гору.

Тому, надрукувавши на своїх шпальтах цю історію (див. «Чи можна здолати браконьєрство» від №12, 27 січня 2012), «Селянська правда від Івана Бокого» взяла справу щодо цього факту розкрадання природних багатств під особливий контроль. І ось маємо відповідь із Державної екологічної інспекції України:

«…на Ваш запит стосовно факту браконьєрства інспектора з охорони природно-заповідного фонду Удобнянського природоохоронного науково-дослідного відділення Нижньодністровського національного парку, повідомляємо.

За інформацією Державної екологічної інспекції в Одеській області, згідно з наказом директора Нижньодністровського національного природного парку О. П. Парайло від 25 листопада 2011 року № 66, було створено комісію по проведенню службового розслідування щодо інспектора з охорони природно-заповідного фонду. За результатами службового розслідування директором Нижньодністровського НПП видано наказ від 06 грудня 2011 року №87-О про звільнення Олександра П. за порушення трудової дисципліни згідно зі ст. 147 КЗпП України.

Голова Державної екологічної інспекції П. Б. Жила»

Що ж, бажаємо Державній екологічній інспекції і надалі бути такою принциповою. Зокрема, зупинити нарешті забудову водоохоронної зони Дністра у межах Нижньодністровського НПП та інші порушення заповідного режиму (див., наприклад, «Дністер у кризі», «Селянська правда» № 81, 14 липня 2011).

Олег ЛИСТОПАД

На фото І. Русєва: браконьєри з Нижньодністровського НПП ховають обличчя

«Селянська правда», №59, 24 травня 2012

Leave a Reply