Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

“Вбити звичку”

Так називається книга відомого британського журналіста Алекса Кірбі (назва книги англійською – “Kick the habit”). Пропрацювавши більше 20 років на ВВС екологічним журналістом, Алекс Кірбі зацікавився процесом зміни клімату, що надихнуло його на доступне викладення матеріалу для аудиторії від простого обивателя до підприємця практичного вирішення екологічних задач. Ще восени 2008 досвідчений журналіст провів майстер-клас для українських журналістів – членів робочої групи “Довкілля і ЗМІ” в рамках проекту “Журналістське розслідування на екологічну тему”, який реалізується в рамках програми “Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні “Гідна Україна”.

Володимир Песляк

А ось що про цю ж зустріч та Алекса Кірбі написали члени НУО “Зелена Хвиля”:

” 11-12 жовтня інформаційний центр “Зелене досьє” проводив збори робочої групи «Довкілля та ЗМІ”, де обговорювалась діяльність журналістів в галузі екології та презентувався новий практичний посібник для молодих екожурналістів “Журналістське розслідування на екологічну тему”. Також на зутрічі був присутній Алекс Кірбі видатний екологічний журналіст, який пропрацював на ВВС 20 років. Алекс поділився своїми думками щодо відмінностей української та англійської екологічної журналістики та зауважив, що Україна – це та ж сама Британія 20 років тому і дуже важливим є розпочати діяти та розвиватися. На зустрічі відбулась презентація його нової книги “Kick the habit””, яка присвячена зміні клімату.У ній розповідається, як кожна людина може зарадити глобальному потеплінню, виконуючі дрібниці, але такі вагомі для навколишнього середовища. Під час майстер-класу виникало багато суперечок щодо зміни клімату, а саме до яких наслідків це призведе: позитивних чи негативних? Пролунало багато різних думок, але дійшли єдиного висновку, що клімат змінюється через нашу діяльнісь, що є не природнім і стало причиною природніх катастроф. Тому необхідно звертати на цю проблему увагу всього нашого суспільства, що і є одним їз завдань для сучасного екожурналіста.

На зустрічі були присутні відомі екологічні журналісти, серед них Олег Листопад та Анна Гопко, представники Національного Екологічного Центру України і ми, екоклубівці ;). Алеск Кірбі дарував на зустрічі свою книгу і хоча екземплярів було мало, приємним виявилось те, що одну з них презентували нам- представникам „Зеленої Хвилі”))”

Алеrс Кирби был приглашен в Украину как тренер международного семинара для журналистов «Окружающая среда и безопасность», основной частью которого был мастер-класс по экологической журналистике “Снижая экологические риски металургической и угольной промышлености: роль превентивной экологической журналистики”.
Семинар был организован представителями ЮНЕП и программы GRID-ARENDAL при поддержке Донецкого управления по охране окружающей среды, а так же ООЭО «ЦУР «Розы Ветров».

Читайте на эту тему также:

Обіцяти – не мішки тягати або Чим зігріємось завтра?

http://pryroda.in.ua/lystopad/obicyati-%e2%80%93-ne-mishki-tyagati-abo-chim-zigriyemos-zavtra/

 

НА БОЧКАХ С ПОРОХОМ И ЯДОМ

http://pryroda.in.ua/lystopad/na-bochkax-s-poroxom-i-yadom/

 

Как дела, экоДОНБАСС?

http://pryroda.in.ua/lystopad/kak-dela-ekodonbass/

 

Донецк и другие: жизнь за допустимыми пределами

http://pryroda.in.ua/lystopad/doneck-i-drugie-zhizn-za-dopustimymi-predelami/

 

В четыре минуты пополуночи

http://pryroda.in.ua/lystopad/v-chetyre-minuty-popolunochi/

 

Все будет Донбасс?.. или чего ждать Севастополю от угольного терминала

http://pryroda.in.ua/lystopad/vse-budet-donbass-ili-chego-zhdat-sevastopolyu-ot-ugolnogo-terminala/

 

Нужны ли Запорожской области новые разработки железных руд?

http://pryroda.in.ua/lystopad/nuzhny-li-zaporozhskoj-oblasti-novye-razrabotki-zheleznyx-rud/

 

Кому – руда, а кому – біда

http://pryroda.in.ua/lystopad/komu-%e2%80%93-ruda-a-komu-%e2%80%93-bida/

 

Терриконы требуют цветов

http://pryroda.in.ua/lystopad/terrikony-trebuyut-cvetov/

 

Ціна сталі

http://pryroda.in.ua/lystopad/cina-stali/

 

Уголь есть, да счастья нет

http://pryroda.in.ua/lystopad/ugol-est-da-schastya-net/

 

БЕРЕЖІТЬ ЧОЛОВІКІВ

http://pryroda.in.ua/lystopad/berezhit-cholovikiv/

 

“Вбити звичку”

http://pryroda.in.ua/lystopad/vbiti-zvichku/

 

Leave a Reply