Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Безвинні жертви байдужості

Мене звуть Ксенія Кравченко, я – волонтер Харківської обласної організації «Ліга допомоги тваринам». У рамках підготовки нашого міста до ЄВРО–2012 влада нарешті звернула увагу на проблему великої чисельності безпритульних тварин на вулицях міста. Адже вимогою підготовчого комітету ЄВРО–2012 є зменшення кількості безпритульних кішок і собак найближчими роками.

Харківська обласна організація «Ліга допомоги тваринам» для вирішення проблеми безпритульних тварин запропонувала піти гуманним шляхом зменшення темпів росту кількості тварин на вулиці. А саме – провести стерилізацію безпритульних тварин та обмежити розмноження тих домашніх тварин, які не мають племінної цінності. Винищити ж треба тільки хворих на сказ тварин, підвищено агресивних (які неодноразово кусали людей), невиліковно хворих. В інших випадках тварина має невід’ємне право на життя в умовах мегаполісу і на статус «міської тварини».

Однак місцева влада наперекір громадськості планує вирішувати цю проблему інакше. У рамках підготовки до ЄВРО–2012 чиновниками заплановано повне винищення безпритульних тварин на вулицях міста.

Але ця жорстока бійня не вирішить проблеми! Це – вияв безкарної жорстокості, підкріпленої владним бажанням матеріального збагачення органів місцевого самоврядування! Бо кількість тварин збільшується в геометричній прогресії, винищити усіх – неможливо, через деякий час з’являться інші!

Витоки проблеми безпритульних тварин – у ставленні людини до братів наших менших. Хороших тварин чомусь завжди більше, ніж хороших господарів.

Тому прошу всіх співгромадян звернути увагу на кількість безпритульних тварин у вашому мікрорайоні, будинку, під’їзді – ми відповідаємо за тих, кого приручили. Стерилізуйте (по можливості) тварин, що мешкають поряд з вами, та запобігайте неконтрольованому розмноженню домашніх тварин. Стерилізація – стандартна, нескладна операція, яку можна зробити у найближчій ветеринарній клініці.

А харківським органам місцевого самоврядування скажемо: «Ні ЄВРО–2012 – на крові тварин!». Європейському місту Харкову – європейське гуманне вирішення проблеми!

З повагою

Ксенія КРАВЧЕНКО,

м. Харків

Leave a Reply