Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Мінприроди, дай одвіт: чи будуть нові жертви?

Харківська облприрода дала відписку у відповідь на прохання повідомити, що вона робить для запобігання нових випадків отруєнь, на кшталт масового отруєння гусей у березні цього року.

Тому довелося попросити “до мікрохвона” пана міністра.

Побачимо, що він заспіває.

 

№_261____

від ___12.05.2009____ р.

Міністру охорони навколишнього природного середовища України

Філіпчуку Г.Г.

Мінприроди України, 03035, м. Київ, вул. Урицького, 35

Тема: невиконання Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Харківській області Закону України «Про інформацію» та  Оргуської конвенції.

Шановний Георгію Георгійовичу!

               У відповідь на наш інформаційний запит до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області наша редакція отримала не відповідь по суті заданих питань, а – відписку. Іншими словами, Ваші підлеглі порушили законодавство України, яке вимагає від державних органів надавати ПОВНУ, ДОСТОВІРНУ І ПО СУТІ інформацію щодо екологічних проблем.  Тому просимо Вас зробити роботу, яку не захотіли належним чином зробити Ваші підлеглі. Текст запиту до Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області та відповідь звідти, текст статті про ситуацію у Лозівському районі – додаються.

               Крім того, користуючись нагодою, просимо повідомити, яких заходів вживає Мінприроди для запобігання у масштабі країни повторним випадкам отруєння диких птахів та звірів подібних до того, що стався у другій половині березня у Лозівському районі Харківської області.

               Просимо повідомити, скільки всього в масштабах країни було відстріляно гусей з метою так званого санітарного контролю пташиного грипу, яких видів були птахи і як було організовано контроль за відстрілом і за тим, щоб не постраждали червонокнижні види.

               Просимо пояснити, чому Мінприроди не вимагає законодавчо закріпити необхідність узгодження лімітів на так званий санітарний відстріл, як це передбачено щодо лімітів на здобування диких птахів з іншими цілями.

               Просимо проінформувати, як просувається розслідування інциденту із отруєнням птахів, як міністерство відстежує хід розслідування і доведення його до логічного завершення – пошуку та покарання винних.

 Просимо роз’яснити Вашим підлеглим зміст Закону України «Про інформацію» та  Оргуської конвенції.

 

З повагою

шеф-редактор,

народний депутат України

  III–V скликань                                                           І. Бокий

 

читайте про масову загибель гусей у попередніх публікаціях:

 

 

КТО ОТВЕТИТ ЗА ГУСЕЙ?

Leave a Reply