Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Проба пера учасників екологічного руху

12-18 жовтня у Канівському заповіднику відбувся семінар «Громадськість на варті природно-заповідного фонду». Його учасники – активісти НУО – дізналися чимало нового про заповідні території та їхні проблеми, опанували навички допомоги заповідникам та нацпаркам, зокрема, навчилися грамотно й цікаво писати про проблеми охорони природи.

Курс екожурналістики включав знайомство із особливостями психології сучасного журналіста, принципами роботи редакції ЗМІ, особливостями друкованих та електронних медіа. Учасники пройшли короткий практичний курс написання авторських матеріалів, прес-релізів та прес-анонсів, підготовки та проведення прес-конференцій.

Також вони познайомилися з деякими найбільш гострими еколгічними темами, зокрема із проблемами незаконних рубок та контрабанди лісу й іншими проблемами у лісовому секторі, якими зараз, зокрема, активно займається програма ФЛЕГ («Forest Law Enforcement and Governance» – Програма «Вдосконалення систем правозастосування і управління в лісовому секторі країн східного напрямку Європейської політики добросусідства і Росії». Оскільки офіційна назва доволі довга, в кулуарах учасники для простоти назвали її «За чесний ліс» Детальніше про програму – на сайті http://www.enpi-fleg.org/ та http://www.fleg.org.ua/). Проблеми заповідних територій теж входять до сфери інтересів ФЛЕГу.

Першу пробу пера учасників – листи до редакції, підготовлені під час тренінгу-семінару, надруковано у газеті «Селянська правда». Ви також можете ознайомитись у найближчі дні з ними на цьому блозі. Не пропустіть!!!

Leave a Reply