Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Конкурс для юних екожурналістів

grybyЛіс та люди

Так звучить одна із спеціальних тем цьогорічного Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», який щороку об’єднує талановиту молодь із більш ніж десяти країн світу.

Ця тема запропонована міжнародною екологічною Програмою FLEG (Правозастосування та управління у лісовому секторі). Юним журналістам пропонується надати свої друковані та фотороботи, в яких розкриваються: значення лісу для довкілля в цілому; роль лісу у житті людини та суспільства; цінності лісів; сучасний стан та проблеми лісового господарства України тощо. Кращі у розкритті цієї теми отримають у якості призів цифровий диктофон та цифровий фотоапарат. Заохочувальні призи – посібники «Журналістське розслідування на екологічну тему» з автографами авторів (Ганна Гопко, Олег Листопад, Тамара Малькова).

Допоміжні матеріали для роботи за спецтемою тут: http://www.fleg.org.ua/node/28

Більше інформації щодо спецтеми: [email protected]

Якщо ж ваші роботи будуть відзначені не лише як кращі у спеціальній темі, то
Лауреатам, які посядуть І місця в номінаціях «Журналістська робота», «Телефільм», «Фоторепортаж», «Літературна робота» надаються пільги при вступі до вищих навчальних закладів, що виступають співорганізаторами Фестивалю; переможці конкурсу-фестивалю нагороджуються дипломами, цінними подарунками.

Терміни проведення фестивалю-конкурсу:

1 етап – листопад 2009 року – березень 2010 року (учасники конкурсів працюють над творчими роботами);
2 етап – березень – квітень 2010 року (робота журі: оцінювання творчих робіт);
3 етап – 14-16 травня 2010 р. (підбиття підсумків конкурсів, нагородження переможців та проведення прес-толоки дитячих ЗМІ м. Києва).

Учасники
У Фестивалі беруть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільних закладів освіти, представники дитячих та молодіжних видань України та країн зарубіжжя: Польщі, Литви, Білорусі, Росії, Німеччини, Грузії , Молдови, Казахстану, Нідерландів, Канади.
Вік учасників – 13-18 років

Детальнішу інформацію про фестиваль-конкурс в цілому можна отримати на сайті
www.yun-press.kiev.ua або звернувшись за наступними адресами:

01010, Україна, м. Київ,
вул. Івана Мазепи, 13, оф. 246,
Інформаційно-творче агентство
«ЮН-ПРЕС» КПДЮ,
тел./факс   (044) 280-92-91  , ,
e-mail: [email protected];
[email protected]
Skype: yun-press

Leave a Reply