Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Дайош спецвипуск “ЗВ” про ліс!

«Команда телепроекту «Знайдемо вихід» (УТ-1) розглядає можливість підготувати спеціальну передачу до Міжнародного дня охорони довкілля (5 червня) . Вірогідно, що цього разу вона буде присвячена збереженню лісів. Чекаємо на ваші пропозиції, цікаві факти,  важливу інформацію щодо теми!

До речі, схоже, що попередній виступ «Знайдемо вихід» на екологічну тематику (“Київ – більше не зелена столиця”) робився недарма. Не знаю, чи бачили її усі нардепи, але проголосували вони правильно!

Ось як це було:

“Рада збирається заборонити Черновецькому знищувати у Києві дерева

31.03.2010 Верховна Рада має намір ввести мораторій на видалення зелених насаджень у парках, урочищах з крутими схилами і на берегах Дніпра в Києві терміном на 5 років, повідомляють «Українські новини». За прийняття в першому читанні законопроекту №2393 проголосували 354 депутати за необхідних 226.

Крім того, мораторій розповсюджуватиметься на видалення зелених насаджень у ботанічних садах, лісопаркових та рекреаційних зонах, міських лісах, на прибудинкових територіях, на островах Дніпра в межах столиці, у водозахисних зонах і прибережних смугах. При цьому Рада має намір встановити, що вибіркове видалення насаджень на перерахованих об’єктах можливе тільки у разі потреби зносу аварійних дерев або ліквідації наслідків стихійного лиха.

Також парламент має намір доручити Кабінету Міністрів розробити законопроект «Про зелені насадження міст та інших населених пунктів» та інвентаризувати природоохоронні об’єкти в населених пунктах.»

Дай Боже, щоб і у другому читанні так було!!!

Серед учасників передачі були чимало знайомих облич – учасників круглого столу для НУО, який у січні проводила програма FLEG (Правозастосування та управління у лісовому секторі) . Ось вони на передачі та на круглому столі:


Leave a Reply