Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Ось як мають працювати природоохоронні прокурори

Відсутність виділення в натурі – не причина не працювати по охороні ПЗФ! Так, це ускладнює роботу, але ж її таки можна робити. Як описано тут,  кримські прокурори і спеціалістів інституту землеустрою залучають, щоб прочитати карти, і “наявність у вільному доступі геоінформаційних програм”, якими відомство активно користується!!!

Повернути державі
В Ялтинського заповідника вже сьогодні вистачає земельних проблем. У ході перевірок, які зараз проводяться природоохоронною прокуратурою Криму, оскаржено незаконні рішення щодо 23 земельних ділянок площею 2,1 га і вартістю у понад 3 мільйони гривень.

На жаль, подібні справи розглядаються в судах украй довго. Причина — брак у заповідників правовстановлюючих документів на землю. З одного боку, прокурорам доводиться користуватися картографічними матеріалами 1987 року, що ускладнює проведення експертиз. Та, з другого боку, наявність у вільному доступі геоінформаційних програм дає змогу встановлювати місцезнаходження ділянок щодо певних об’єктів, чим відомство активно користується.

Сімферопольський міжрайонний прокурор Олександр Логунов розповів, що під час перевірок у Ялтинському заповіднику доводиться просити допомоги у спеціалістів інституту землеустрою, щоб прочитати карти. Саме таким чином і були виявлені острівки роздержавлених ділянок. Це дало змогу розпочати одне кримінальне провадження, пред’явити 6 позовів та внести 7 подань. Загалом за останні два роки наглядовим відомством пред’явлено до суду 50 позовних заяв щодо 5,5 га земель Ялтинського заповідника, з них 10 уже задоволено. Також за поданням прокуратури скасовано рішення щодо відведення майже півгектара землі вартістю у 600 тисяч гривень.

За дорученням прокурора Криму В’ячеслава Павлова, перевірки у заповіднику будуть тривати ще до серпня цього року.

Людмила Щекун http://ukurier.gov.ua/uk/news/povernuti-derzhavi/

Leave a Reply