Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Чи запрацює гравійний пилосос?

Природоохоронці стрвожені повідомленням про можливий масовий забір гравію з річок Західної України для будівництва деревообробного комібнату. З цього приводу вони написали листа в український офіс Гольціндустрі Швайкгофер.  

звернення екологістів до компанії Швайкгофер щодо річкового гравію

звернення екологістів до компанії Швайкгофер щодо річкового гравію

“… масштаби майбутнього підприємства в м. Коломия та розмах даного проекту не можуть не викликати нашої пильної уваги, оскільки таке будівництво потенційно може впливати на екологічний стан регіону. Зокрема, нас хвилює питання використання у ході будівництва певних будівельних матеріалів. Наші організації та низка вчених і незалежних екологічних активістів вважають неприпустимим видобуток з річок гравію та піску, оскільки це руйнує екосистеми водойм. І навіть видобуті під час «регулювання русла» гравій та пісок мають залишатися у річищі як це рекомендує міжнародний досвід. Ми неодноразово говорили про це під час прес-конференцій та у виступах у ЗМІ. Ми зверталися з цим меседжем і аналогічними листами до багатьох представників бізнесу в Україні і, особливо, на Західній Україні, зараз звертаємося і до Вас. Ми сподіваємося, що Гольціндустрі Швайкгофер під час будівництва своїх виробничих потужностей не стане використовувати річковий гравій та пісок. До того ж ми хочемо проінформувати, що нами планується підготовка та просування законопроекта, який повністю заборонить виймати алювіальні відкладення з річищ, що створить непереборні перешкоди для гравійних браконьєрів та тих, хто видобуває гравій під виглядом руслорегулювальних робіт. Маємо надію, що Гольціндустрі Швайкгофер врахує і вимоги українського законодавства, і вимоги здорового глузду та буде діяти у гармонії із законами природі і у рамках чинних законів”. Екологісти очікують на відповідь бізнесменів: “Будемо вдячні за Вашу думку щодо піднятого питання і щодо планів Гольціндустрі Швайкгофер у розрізі дотримання соціальних та екологічних стандартів у ході розгортання діяльності компанії в Україні”.

Довідкові матеріали: Гольціндустрі Швайкгофер Україна (Австрія) Компания Holzindustrie Schweighofer GMBH с головным офисом в Вене (Австрия) работает на рынке деревопереработки более 365 лет. Компания имеет четыре производственные площадки в Румынии, а также представительства по закупке леса в Праге (Чехия), Братиславе (Словакия) и Ивано-Франковске (Украина). Інформація про будівництво: 06/26/12 SCHWEIGHOFER UKRAINE In 2011 an area of approx. 35 ha was bought near the city of Kolomyia, Ivano-Frankivsk in southern Ukraine. The necessary infrastructure is now underway including ground preparation, connection to power-supply and railway line. After completing the land and infrastructure development a sawmill with a capacity of 500.000 cbm will be built  (з офіційного сайту компанії).

15 января. /Lesprom Network/. Schweighofer Group (г. Вена, Австрия) заявила о намерении построить деревообрабатывающий комбинат ежегодной мощностью 500 тыс. м3 в г. Коломыя (Ивано-Франковская обл., Украина)Общий объем инвестиций по реализации проекта составит 50 млн евро, об этом говорится в полученном Lesprom Network сообщении компании. Это будет уже четвертое предприятие Schweighofer Group, расположенное в Восточной Европе. Ввод комбината в эксплуатацию намечен на конец 2015 г. — начало 2016 г. Земельный участок площадью 38 га был приобретен в 2013 г., работы по созданию инфраструктуры уже начались. В 2014 г. должно состояться утверждение проекта, начало строительство намечено на 2015 г. Украинское предприятие компании будет ориентировано на обработку древесины малого диаметра.

Holzindustrie Schweighofer намерена построить в Украине деревоперерабатывающий комплекс стоимостью EUR100 млн. Ивано-Франковск.

22 октября. ИНТЕРФАКС-УКРАИНА – Австрийская деревоперерабатывающая компания Holzindustrie Schweighofer GMBH намерена в 2011 году построить деревообрабатывающий комплекс в городе Коломыя Ивано-Франковской области стоимостью EUR100 млн. Статья не полная ( www.interfax.com.ua)

Leave a Reply