Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Чудова дата, але нема з чим поздоровляти

Минуло 5 років з дати утворення Національного природного парку «Тузловські ли¬мани». Адміністрація та штат працюють 3,5 років. За цей період керівництво, а з ним і кадровий склад змінювався 4 рази! Кадровий склад – непрофесійний, незважаючи на факт наявності у декого дипломів. Деякі працівники парку не знають навіть назв лиманів, не можуть відповісти на запитання чим саме вони займаються (відсутні посадові інструкції).

Просвітницька робота на вкрай низькому рівні. Науковий відділ не створений – своїх кадрів нема, науковці мешкають в інших містах.

Охоронний відділ не працює належним чином, а інспекторами і природоохоронцями часто є люди із «цікавою біографією», наприклад ті, хто сам є мисливцем.

Територія Нацпарку ніяким чином не ідентифікована на місцевості – відсутні аншлаги, шлагбауми при в в’їзді в заповідну зону. Жодної візуальної інформації про територію, її цінність і про саму установу.

На землях, які передані нацпарку без вилучення, може здійснюватись традиційна господарська діяльність відповідно до Проекту організації території Парку. Даний проект мав бути виготовлений та узгоджений ще у 2013 році. Але його виготовлення блокують саме директори парку. Чому? Бо «в мутній воді краще риба ловиться», тобто, це можливість уникнути відповідальності, виграти час для розвитку власних бізнес-проектів і небажання вирішувати проблеми, які вже існують.

Ірина Вихристюк

Leave a Reply