Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Мiлiцiонери залишили без опiки батька i матерi 5-мiсячну дитину!

… А потiм били журналiстiв та розтрощили редакцiйну вiдеокамеру

Від автора блога: це повідомлення передруковано з газети “Експрес”. Я чомусь думав, що така жахлива подія мала б заполонити інтернет. Але ж ні!!! Вона не винесена на перші полоси!!! Деталі про ці події ще довелося пошукати!

Друге: показово, що історія почалася ще “за Юлі та Ющенка”, а  “за Януковича” вона продовжується. Це показує, що на сьогодні будь-яка  влада – не з народом!

Третє: у мене є друг, майор міліції. Чесна, порядна людина. Про те, що не усі у міліції сволочі – теж треба пам’ятати. Хоча проценти цікаво було б знати…

Четверте: на питання “Що робити” щоб подібне не сталося, я так і не знайшов відповіді. Хтось знає???

12 квітня 2010, у понедiлок о 8.05 ранку двоє людей у цивiльному увірвались до квартири директора газети “Експрес” А.В. у Львовi, який у цей час доглядав двох малюкiв: одному з дитят — лише 5 мiсяцiв, а iншому — шiсть рокiв.

О 8.20, застосовуючи фiзичну силу, люди в цивiльному, якi назвалися правоохоронцями, примусили керiвника “Експресу” вийти з квартири. Єдина аргументацiя насилля: посилання на постанову якогось слiдчого Мельника про примусовий привiд свiдка.

При цьому нiхто iз ранкових вiзитерiв не змiг пояснити, у якiй справi директор “Експресу” є аж таким надзвичайно важливим свiдком, що його потрiбно “доставити” вже i негайно у якiсь кабiнети? Не пояснили, чому його належно не запросили на розмову i т.д.

Аргументи про те, що директор газети не може залишити без догляду п’ятимiсячну дитину, яку в цей час доглядав сам, що таке є небезпечним для життя малюка — не подiяли.
Навiть у фiльмi про Штiрлiца серед гестапiвцiв, що використовували дiтей, щоб розговорити радянську розвiдницю, знайшовся один, хто дав цьому вiдсiч. У мiлiцiї м. Городок (!), звiдки, як потiм з’ясувалося, були вiдкомандированi загадковi ранковi вiзiтери, схоже, люблять дiяти лише фашистськими методами. Безпека життя залишених без будь-якої опiки дiтей нашу мiлiцiю не хвилює.

Головний редактор “Експресу” разом iз журналiстами зустрiли цей так званий конвой пiд слiдчим вiддiлом, на вулицi Стрийськiй, що у Львовi. Журналiсти пред’явили посвiдчення й намагалися з’ясувати причину насильства над керiвником газети та його дитиною. У вiдповiдь, мiлiцiонери, яких на цей момент стало вже п’ятеро, вiдповiли брутальною лайкою.

Це був лише початок. За словесною брутальнiстю послiдувало наступне: мiлiцiонери почали бити журналiстiв, виривати вiдеокамеру, яку в у пiдсумку практично розтрощили.

Мабуть, у написане вище важко повiрити будь-якiй психiчно здоровiй людинi. Тому усiх, хто хоче на власнi очi пересвiдчитись у достовiрностi усього написаного вище, просимо вiдвiдати iнтернет за адресою: http://www.youtube.com/watch?v=3WnQtkFQfBo.

Юрист газети, що прибув на мiсце подiї, був шокований поведiнкою мiлiцiонерiв. Ще бiльше шокувало усiх, що питання до директора газети зайняли рiвно сiм хвилин з усiма формальностями.

Очевидно, завдання, яке стояло перед мiлiцiонерами, полягало у тому, щоб залякати журналiстiв “Експресу”. Адже кадри вiдео дають чiтке пiдтвердження: мiлiцiонери дiють за чiткою вказiвкою, пiдставою для якої послужили публiкацiї в “Експресi”, і вони цього не приховують.

Читайте про продовження історії на http://www2.expres.ua/

Leave a Reply