Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

ДЕ ПАСУТЬСЯ КЛИШОНОГІ

 В угіддях Берегометського лісомисливського господарства на Буковині зростає поголів’я бурого карпатського ведмедя. Головний мисливствознавець господарства Андрій Марчук повідомив, що приблизно 10 особин таборяться нині в глухих і віддалених урочищах Чемернар та Фальків.

Деякі журналісти пишуть про ведмедя, що цей звір дуже хитрий і підступний. Але звір – він і є звір. Він не може мати людських рис, він просто як уміє добуває собі харч. Такі характеристики більше підійшли б для нинішніх політиків, через яких скрутно доводиться і людям, і тваринам.

За спостереження єгерської служби, у сприятливому на погоду дні листопаді ведмеді перебиваються рослинними кормами. Та з настанням снігів та морозів ті звірі, які не змогли через турбування, надмірне вирубування лісу й, відповідно, зменшення ведмежих «обходів», залягти на зиму, можуть розпочати полювання на представників дикої фауни Буковинських Карпат. Якщо, звичайно, мисливці ще залишили цим волохатим велетням бодай пару оленів чи кабанів.

 Іван АГАТІЙ

Буковинські Карпати

Чернівецька область

«Селянська правда», №144, 4 грудня 2009

Leave a Reply