Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Казка про рибалку й рибку

Наш Татарбунарський район сміливо можна назвати країною лиманів. І тутешній народ традиційно займається риболовлею й заготівлею очерету. Ці види діяльності доволі трудомісткі, дають робочі місця і, звичайно ж, поповнюють місцеву скарбницю. Точніше, мають «давати» і «поповнювати». Офіційно зареєстровані робочі місця в цих галузях і, відповідно, відрахування в бюджет – питання надзвичайно болючі як для підприємців, так і для влади. Першопричина – дурне податкове законодавство й корупція…

Візьмемо, приміром, хоча б наш багатостраждальний Сасик (перетворений з морського лиману у водоймище понад 30 років тому). Вода Сасика не придатна для зрошення й промислового риборозведення через високий вміст у ній солей важких металів,

Читати повний текст

Гомольшанські ліси і ми – у програші. Що робити далі?

Директором нацпарку “Гомольшанські ліси” призначили людину, яка активно виступала ПРОТИ створення парку! Призначили попри протести громадськості (див новину нижче).

На жаль, цей програш – очікуваний.

1. Зокрема тому, що нинішнє керівництво Держлісоагенції має прямі виходи на перших осіб держави і дружбу з ними, а тому чхати хотіло на громадську думку. Навіть скандал після публікацій Дмитра Гнапа (“Лісник Януковича” тощо) та більш пізніх статей у ЗМІ, вже за результатами перевірки КРУ, не похитнув позицій керівництва ДАЛРу.

2. А також тому, що уся нинішня влада узагалі готова йти по трупам до своїх меркантильних цілей.

Що ж робити з цією справою

Читати повний текст

“Донецькі” плюють і на своїх земляків теж

Влада не спроможна убезпечити горлівців від вибухівки та отрути

Через безпорадність нинішньої влади Україна втрачає можливість вирішити одну із своїх найболючіших еколого-техногенних проблем – утилізувати залишки виробництва тротилу, які зберігаються на Горлівському хімічному заводі.

Горлівський хімзавод виробляв вибухівку та хімічну продукцію. І хоча його зупинено ще 2001 року, 30 тонн вибухових речовин і досі зберігаються на його території, зокрема в окремих елементах технологічних ліній. За час, що минув після припинення діяльності цього підприємства, будівлі його цехів майже повністю зруйнувалися, а компоненти тротилу частково перетворилися на інші сполуки. Все це з кожним роком підсилює небезпеку вибуху – внаслідок випадковості

Читати повний текст

Про буре вугілля, рожеві мрії та сірі будні

Заради прибутків іноземних компаній виселяють селян і нищать природу

Харківська влада не може нахвалитися своєю черговою ідейкою – розробляти у Барвенківському районі родовище бурого вугілля.

Ще на початку року начальник управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Василь Без’язичний виступив із заявою, що створено українсько-німецьку компанію, яка планує зайнятися розробкою Новодмитрівського родовища бурого вугілля. На думку чиновника, це дасть змогу значно знизити залежність Харківської області від газу. (Авжеж, маємо таку залежність – «завдяки» спочатку Юлі, а тепер – і нинішній владі, – Україна ніяк не може домовитися з Росією про прийнятну ціну на газ. А власні родовища за копійки віддано в експлуатацію вітчизняним

Читати повний текст

Влада готує День браконьєра – дивись на “Новому”

У ВР зареєстровано законопроект № 10218, яким змінюються 19 законів, що мають стосунок до охорони природи.

Закон має купу ляпів і грубих помилок, зокрема, вносить зміни до Адмінкодексу, якими державні екологічні інспектори будуть позбавлені права складати протоколи та виносити рішення про накладання штрафів!

І це при тому, що розгул браконьєрства в Україні просто жахливий. А рахунок випадків браконьєрства іде на сотні тисяч!

Сюжет про браконьєрські знаряддя та злочинний законопроект № 10218 можна подивитися на “Новому каналі”

Панські полювання Януковича у Заліссі та Сухолуччі

Або історії про те, як президент України порушив природоохоронне законодавство та конституційне право громадян на користування ресурсами.

 

Влада секретить містобудівні плани

Хочете знати про сучасний стан і майбутнє вашого міста чи селища – про зони хімічного, радіаційного, шумового забруднення, про межі зелених і паркових зон, про райони реконструкції й транспортну мережу тощо? А дзуськи вам!!!

В останні дні минулого року на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва й ЖКГ з’явилися проекти нових державних будівельних норм (ДБН), зокрема ДБН Б.1.1-ХХ-201Х «Склад і зміст генерального плану населеного пункту».

«Аналіз цих документів засвідчив: проект нових ДБН передбачає невиправдане обмеження доступу до більшості матеріалів текстової та графічної частин генеральних планів населених пунктів грифом «для службового користування», – каже голова неурядової організації Східноукраїнський центр громадянських ініціатив Володимир

Читати повний текст