Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

БЕЗ ВЕДМЕДЯ ЛІС – НЕ ЛІС!

На всю Україну залишилося якихось три сотні бурих ведмедів. Добре хоч, що шість років тому ведмедя було занесено до Червоної книги України. Та й то лише завдяки самовідданій праці природоохоронців, зокрема – президента асоціації “Наш дім” Юрія Васідлова.

Дикі українські ведмеді водяться, звичайно ж, у Карпатах. Саме тут живуть етнічні групи населення, які великою мірою зберегли приязний для природи гір спосіб господарювання. Тут зберігаються випробувані віками культури землеробства і скотарства, художніх промислів і архітектури.

Проте наступ агресивних факторів цивілізації на Карпати наростає. Він виявляється у дестабілізації потоків гірських річок, в ерозії ґрунтів, виснаженні лісів, в зростанні сили і частоти катастрофічних

Читати повний текст

ДЕ ПАСУТЬСЯ КЛИШОНОГІ

В угіддях Берегометського лісомисливського господарства на Буковині зростає поголів’я бурого карпатського ведмедя. Головний мисливствознавець господарства Андрій Марчук повідомив, що приблизно 10 особин таборяться нині в глухих і віддалених урочищах Чемернар та Фальків.

Деякі журналісти пишуть про ведмедя, що цей звір дуже хитрий і підступний. Але звір – він і є звір. Він не може мати людських рис, він просто як уміє добуває собі харч. Такі характеристики більше підійшли б для нинішніх політиків, через яких скрутно доводиться і людям, і тваринам.

За спостереження єгерської служби, у сприятливому на погоду дні листопаді ведмеді перебиваються рослинними кормами. Та з настанням снігів та

Читати повний текст

Довкруж – смітник!

Шановна редакціє, пише вам житель міста Горлівка, прагну поділитися своїми тривогами.

Щоразу, коли йду рідним містом, помічаю, що ми переселяємося на смітник. Складається він зі сміття, кинутого повз урну, зі сміття у дворах багатоповерхівок, зі стихійних смітників у приватному секторі й парках.

Чому так відбувається? Я думаю, справа у відповідальності кожного з нас. Наприклад, більшість горлівців, і я зокрема, маємо відповідати за чистоту вулиць. У нас є вибір – кинути сміття в урну чи поза нею. А якщо урни поруч немає? Тоді ми вибираємо між безвідповідальним засмічуванням наших вулиць і відповідальністю за їх чистоту. Урн мало, але вони є, і

Читати повний текст