Archives

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

То як же забезпечити безпечне довкілля?

Читаю – і мізки тріщать. Але тема – надважлива, я про це багато писав, розуміючи проблему на інтуітивному рівні. Про те, що збитки від повеней у Карпатах – багато у чому через дурість людей, я кі селяться у зоні затоплення і влади, яка це дозволяє. Що дешевше навести лад у дельті річки, у водоохоронних зонах та ПЗС, чим чистити воду для водогону за мільйони (сотні мільйонів) гривень. І т.д. Так що — рекомендую.

Якщо таблички не читаються – відкривайте звіт AD on acquis principles 2014 фін

Витяг із звіту про виконання робіт за грантом CRDF UKG2-2971-KV-09 «Формування і оцінка заходів

Читати повний текст

Национальный природный парк «Тузловские лиманы» в объективе иностранного журналиста

В сентябре в Одессу приехал болгарский журналист Дмитрий Кенаров, который исследует тему уникальных природных ландшафтов Причерноморья и пишет об этом для европейских и американских изданий. Его интересуют заповедные территории вдоль всего Черного моря, в том числе и охраняемые участки степей, водно-болотных угодий нашего края – природные заповедники, национальные природные парки.

Более чем за месяц он объездил юг Украины. Посетил ряд национальных парков и биосферный заповедник «Аскания Нова». Восхищался природой Украины и недоумевал по поводу очевидных нарушений на объектах природно-заповедного фонда Украины.

После обследования и выяснения ключевых проблем Куяльницкого лимана, кричащих проблем в Нижнеднестровском национальном природном парке, мы с Дмитрием, в

Читати повний текст

5 гострих питань заповідної справи

 

мисливські вишки у Заліссі

Проблем, звичайно, більше, ніж п’ять, але…

Протокол круглого столу «Проблеми розвитку природно-заповідного фонду України»від 21січня 2015 року м. КиївПРИСУТНІ: (за списком – додаток 1).ГОЛОВУЮЧИЙ: Єднак Остап Володимирович – народний депутат України.ПОРЯДОК ДЕННИЙ:1.Заборона рубок у природних заповідниках та заповідних зонах НПП табіосферних заповідників.2.Проблеми створення національних природних парків на базі державнихорганізацій «Залісся», «Синьогора», «Лісове господарство «Білоозерське» таінших об’єктів, підпорядкованих Державному управлінню справами.3.Проблеми створення національного природного парку«Нижньодніпровський».4.Активізація робіт зі створення національного природного парку«Дніпровсько-Тетерівський».5.Порушення при проведенні конкурсу на заміщення вакантних посаддиректорів національних природних парків. Повторне проведення конкурсноговідбору.СЛУХАЛИ:1. Щодо заборони рубок у природних заповідниках.Виступив: Борейко Володимир Євгенович,

Читати повний текст

Аналіз стану природно-заповідного фонду

У Комітеті з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи відбулися слухання на тему: “Аналіз стану природно-заповідного фонду”

Відкриваючи слухання, голова Комітету Микола Томенко, зокрема, зазначив, що більшість заповідників до цього часу не мають юридичного статусу, значна кількість територій та об’єктів природно-заповідного фонду не винесені в натуру, поширюється практика відчуження земель природно-заповідного фонду (ПЗФ) для нецільових потреб або вилучення земельних ділянок, “завуальоване під уточнення площі”. “Існуючі заповідники з підпорядкуванням Державному агентству лісових ресурсів перетворюються у комерційні підприємства по заготівлі лісу. Під виглядом “селекційного відстрілу” у ряді національних природних парків проводиться звичайне полювання. Всі ці проблеми потребують негайного вирішення”,-

Читати повний текст

«Сухолуччя» як символ беззаконня

«Сухолуччя» стало для українців одним із символів диктатури Януковича, символом беззаконня. І перетворення його на доступний вченим і екотуристам об’єкт стане сигналом того, що ми справді здолали і сам режим, і долаємо його наслідки.

Читати повний текст