A sample text widget
Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis
euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.
Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan.
Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem,
suscipit in posuere in, interdum non magna.
|
Великотоварне виробництво у його латифундистській формі нищить інфраструктуру села, його соціальну складову і саме село як таке, вважає голова правління Асоціації виробників органічної продукції «БІОЛан Україна» Василь Пиндус. Потужна і високопродуктивна техніка може обслужити великі площі – понад 70 тис. га (такі орендують чи матимуть у власності внаслідок нищівної для України земельної «реформи» скоробагатьки, олігархи. – О.Л.), і потребує невеликої кількості працівників. Тому власникам або орендарям великих угідь не потрібні ні села, ні селяни. Ще й ґрунти нищаться під натиском важких машин.
Тож Василь Пиндус небезпідставно вважає, що порятунок села – у впровадженні органічного землеробства. Адже через певні особливості ведення
Читати повний текст
Чого дивуватися вісткам про безліч негараздів з регіонів, коли у самій столиці влада порядку навести не може. Ось, скажімо, вже майже три місяці не працює бювет на вулиці Якубовського, 6*. Кілька разів я скаржився на широко рекламований «телефон довіри київської влади». У відповідь – ні гу-гу. Тоді написав запит до районної (Голосіївської) держадміністрації, раніше вони за бювет відповідали і на скарги доволі оперативно реагували.
І тут відповідь не забарилася, але районні чиновники розводять руками: забрали у них з балансу бювет. Як і бюджет (тобто гроші) на його утримання. Тепер за бювет відповідає місто, а саме – комунальне підприємство «Київкомунсервіс».
Зателефонував
Читати повний текст
Уночі проти 21 вересня жителі Шевченківського мікрорайону міста Харкова прокинулися від ядухи. Навчені гірким досвідом, телефоном повідомили про отруєне повітря МНС і санітарно-епідеміологічну службу. Але жодна зі служб так і не відреагувала. Вранці деякі місцеві жителі змушені були звернутися до медустанов, де їм поставили діагноз: отруєння шкідливими речовинами. Співробітники МНС з’явилися на території тільки вдень 21-го і провели вимірювання якості повітря за допомогою приладу “Дозор-М”. Звичайно ж, вони (як і завжди!) не знайшли ніяких перевищень – отрути не чекали на еменесівців і давно були віднесені повітряними потоками та розчинилися у небі.
Варто додати, що місцеві жителі неодноразово зверталися до різних
Читати повний текст
Часто мене питають про водоохоронні зони. Розміщую текст та малюнок ще радянських часів буклету, де чітко усе сказано і показано. Викресліть про “партію і правітєльство” і сміливо користуйтесь цим буклетом у природоохоронній роботі – решта, наскільки знаю, в силі.
ВОДООХРАННЫЕ ЗОНЫ И ПРИБРЕЖНЫЕ ПОЛОСЫ МАЛЫХ РЕК И ВОДОЕМОВ УКРАИНСКОЙ ССР
розміри водоохоронних зон
Территория Украины покрыта густой сетью водотоков – от маленьких ручейков до крупных рек, таких, как Днепр, Днестр, Южный Буг. Рост населения, бурное развитие промышленности и транспорта, интенсификация сельского хозяйства не только увеличивают водопотребление, но и приводят К прогрессирующему загрязнению воды. Загрязняющие ее вещества вызывают изменение
Читати повний текст
Про те, як сільський голова бореться за збереження землі, лісу, озер, сільської медицини, бюджету села та справедливості як такої та як йому у цьому заважають чиновники, міліція, депутати та інша нечисть.
Друкується із скороченням
Чужий однопартієць
Проте є майже сенсаційні винятки. Скажімо, Максим Голосний, сільський голова Єлизаветівки, що в Петриківському районі на Дніпропетровщині, вже сім років член Партії регіонів. Але з перших днів діяльності на цій посаді став неугодним для своїх однопартійців з районної і обласної влади. А нещодавно члени Партії регіонів і Тігіпкової «Сильної України» (що, по суті, одне й те саме) з числа депутатів сільради оголосили йому недовіру.
Читати повний текст
По Днестру плывут десятки тонн мертвой рыбы, восемь миллионов людей остались без питьевой воды, негде напоить скот – вот последствия аварии на отстойниках ГП «Калийный завод» ОАО «Ориана».
Стойте-стойте, не спешите звонить по телефону ивано-франковским, черновецким, молдавским или одесским родственникам – аварии на момент написания этого материала еще не произошло. Но и не вздыхайте с облегчением – Днестр в самом деле может стать ядовитым в любой момент. В этом лично убедился корреспондент «Селянської правди від Івана Бокого» (Крестьянской правды от Ивана Бокого).
Украинский вариант текста тут: http://pryroda.in.ua/lystopad/pro-milyardni-pahintsi-ta-hirkuschi-korintsi/
Пейзаж на этой окраине Калуша
Читати повний текст
|
|