A sample text widget
Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis
euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.
Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan.
Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem,
suscipit in posuere in, interdum non magna.
|
Так і хочеться запитати у наших керманичів: невже для того, щоб зупинити бардак, потрібна була смерть людини? Невже у інших сферах нашого життя на дотримання законів та просто норм людської моралі буде звертатися увага лише після таких трагічних випадків?
Читати повний текст
Перемогою громадськості та прогресивної преси закінчилася кампанія за внесення до Червоної книги України двох видів осетрів.
Читати повний текст
Та ось тільки проблема одна — криза. Зараз не ясно, які суми взагалі можна планувати в бюджеті. Мабуть, треба мешканцям Південної Бессарабії ще зачекати. Поки, щоправда, незрозуміло скільки.
Читати повний текст
На семінарі неурядових організацій Чорноморського регіону “Формування громадської платформи щодо Конвенції про захист Чорного моря від забруднення з огляду на регіональну зустріч Сторін”, який пройшов 12-13 березня 2009 року чимало говорилося про те, як покращити Бухарестську конвенцію та інші важливі документів. А ще більше – говорилося про те, як домогтися їх ефективного впровадження, особливо щодо доступу до інформації, участі громадськості в прийнятті рішень, механізмів узгодження та вимог до звітів. Називалося чимало «вузьких місць» у збереженні чорноморського довкілля, і серед них – незадовільне поводження з відходами, каналізаційними стоками тощо.
Читати повний текст
Якщо українська держава не здатна захистити наші екологічні права, не спроможна на таку просту річ, як повернення Сасика морю, то для чого нам такі міністри й президенти?..»
Читати повний текст
А у якому стані Ваше озеро? Річка? Ставок? Що треба зробити для їх порятунку?
Читати повний текст
Цікаво, що голова Татарбунарської РДА, хоч і категорично не погоджується з оцінкою діяльності облводгоспу та його керівника (“Читаешь, что пишет о Г.Д.Бузияне Олег Листопад, и оторопь берет”), але не може не визнати гостроту сасицької проблеми: “Я 15 лет прожила и проработала в поле (у нас фермерское хозяйство) в селе Лиман на расстоянии 800 метров от озера Сасык. И все это время поддерживала идею раздамбования Сасыка или строительства обводного канала, чтобы в озеро могла поступать соленая вода. Ведь все равно от полива пресной водой такого качества, какое было в Сасыке, можно было землю только загубить.”
Читати повний текст
При сохранении Сасыка, как пресноводного водоёма, в условиях шаткой экологической обстановки, патогенный фактор в некоторых гидробиотопах значительно усилиться, что может привести к негативным последствиям
Читати повний текст
Джерела і річки підсолені, питна вода – низької якості. Зайнятість працеспроможного населення скоротилася. Смертнісь перевищує народжуванівсть, високий рівень захворювання, який може пов”язуватися з екологічною ситуацією.
Читати повний текст
У звіті за темою наведено результати оцінки сучасного соціально-економічного стану регіону оз. Сасик; соціальних, економічних та екологічних наслідків зміни гідрологічного режиму оз. Сасик; аналізу природних та антропогенних чинників, які впливають на гідрологічний режим оз. Сасик; ретроспективних матеріалів щодо змін гідрохімічних та гідробіологічних показників водойми та оцінки його сучасного екологічного стану. Проведена оцінка сучасного екологічного стану водойми та факторів, що його обумовлюють. Розроблено варіанти відновлення гідрологічного режиму водойми з прогнозною оцінкою змін гідрохімічного і гідробіологічного режимів. Розроблено пропозиції щодо відновлення гідрологічного режиму озера Сасик.
Читати повний текст
|
|