Житомирське управління лісового господарства обіцяє не рубати ділянку з рідкісними видами

Активістами було отримано відповідь Житомирського управління лісового та мисливського господарств, яка стосувалася ділянки вікового сосново-дубового лісу, який має підлягати суцільній вирубці у 2013 році. Такі наміри викликали обурення екологічної громадськості, оскільки на цій ділянці зростає плаун колючий, або річний – рідкісний вид, занесений до Червоної книги України.

Однією з причин, за якою він зникає, є якраз вирубка лісів. Крім того, ця ділянка пропонувалась активістами до включення в список лісів, особливо цінних для збереження, оскільки в її межах мешкає жук-олень та кажани, занесені до Червоної книги України. Отже, вирубка тут є неприпустима.

На щастя, лісове агентство прислухалось до екологів і погодилось з важливістю цієї ділянки лісу. У наведеній нижче відповіді йдеться, що облуправління, при надходженні офіційних документів про наявність видів ЧКУ, готове провести заміну проблемної ділянки.

Активістами найближчим часом будуть надіслані документи, що засвідчують наявність рідкісних видів на даній ділянці. При заміні цієї ділянки на інакшу, перед її затвердженням вважаємо за необхідне провести її дослідження на наявність рідкісних видів.

Крім того, активісти закликають також провести заміну лісорубного квитка на суцільну рубку 33 виділу 3 кварталу Білківського лісництва Радомишльського лісгоспу, оскільки цей виділ теж є місцем проживання рослин і тварин Червоної книги України.

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *