Протягом трьох років лісники відмивають гроші для самопіару.

Державна фінансова інспекція України, у листі №07-11/62 від 24.01.2014, надала інформацію щодо виявлених в ході перевірки Державного агентства лісових ресурсів України. В числі іншого, Держфінінспецкія України повідомила, що корупційні дії виявлені і у роботі ДП «Укрлісконсалтинг», яке входить до сфери управління Держлісагенства. Протягом 2011-2013 років ДП «Укрлісконсалтинг» здійснило незаконне виділення 3,2 млн. грн. коштів підприємства на фінансування прихованого фінансування телепередачі «Лісовий патруль» на телеканалі «5 канал». Походження самих коштів, за свідченням Держфінінспекції має м’яко кажучи, непрозорий характер.

unnamed

Уривок з листа-відповіді Держфінінспекції

Експерти громадських організацій неодноразово звертались з повідомленнями про те, що у цій передачі здійснюється перекручення дійсності лісової політики. В кожній з передач відбувається послідовне висвітлення «успіхів» лісогосподарських підприємств у економіці, боротьбі з пожежами та створенні нових лісонасаджень. При цьому жодним чином не показуються масштаби корупції в галузі, повсюдні порушення та боротьба з ними громадськості і контролюючих органів.

 

unnamed (1)

Кадр з телепередачі “Лісовий патруль”

При цьому, передача продовжує існувати далі. Екологічні організації звернулись до контролюючих органів з проханням провести перевірку того, чи здійснюється у скрутний для держави час подальше фінансування передачі сьогодні. В разі виявлення факту фінансування передачі з бюджету Держлісагентва, просимо Генеральну прокуратуру України вжити заходів по припиненню фінансування з держбюджету даної передачі, що здійснює, фактично приховування масштабів корупції в Держлісагенстві та створенням неправдивого образу агентства для населення.

Олексій Василюк

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *