Житомирська райдержадміністрація надала ліс під вирубку, назвавши його … ріллею

На прохання житомирських лісівників розміщуємо фотографії вирубки лісу під Житомиром, в околицях с. Довжик. Лісники ( Поліська філія Українського науково-дослідного інституту лісового господарства і агромеліорації ім. Г.В. Висоцького) відчайдушно борються за збереження цього лісу в 63 кварталі Богунського лісництва Житомирського держлісгоспу, який був наданий їм в постійне користування. Натомість кілька гектарів лісу було оточено парканом і наприкінці осені розпочалась його вирубка. Виявилось, що Житомирська районна державна адміністрація вважає цей ліс… ріллею, і надала цю “ріллю” у приватне користування для ведення садівництва.
На разі вже четвертий місяць триває судовий процес, в ході якого лісники і громадськість хочуть довести, що це – ліс, а не рілля, і таким чином зупинити вирубку.
Ми звертаємось до правоохоронних та судових органів з вимогою припинити злочинну вирубку лісу, а також просимо звернути на це увагу керівництво Державної агенції лісових ресурсів України, втрутитись і хоч тут врятувати ліс від знищення, тим самим показавши бодай якусь зацікавленість у збереженні лісових багатств України!

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *