Трохи лісової естетики. Ранковий ліс.

Зазвичай на цьому блозі викладаються матеріали про рубки лісу та інші злободенні проблеми лісів. Але цього разу Ви не знайдете тут репортаж про чергові порушення. Тільки ліс і його первісна зелена краса!

Світанок в Цезарівському заказнику

Багато пропускають ті, хто сидить в дощову погоду останніх днів вдома. Адже дощі і зливи ллють ввечері, а зранку умитий дощем і росою ліс купається в яскравих променях сонця, стаючи перед очима в новому, не баченому раніш світлі, дихаючи ранковою вологою і свіжістю.

2

 

Великі площі дубових лісів у Цезарівському заказнику залиті дощовою водою, утворюючи  таємничі лісові болота, прикрашені гарними розсипами жовтих квіток болотяних півників.

3

 

4

Ліс в цей час нагадує таємничий зелений монастир. Десь високо в кронах співають птахи, крізь густе листя торують шлях ранкові промені сонця, а під деревами царює зелений вологий присмерк. Тінню проходить між могутніх стовбурів дика свиня, за якою сонячними зайчиками на листі розчиняються смугасті поросята, яких одразу і не порахувати.

5

 

6

Мимоволі стихшуєш крок, проходячи чарівними лісовими нетрями.

… Сонце підіймається вище, розливаючи промені численними лісовими болотами, даруючи тепло після дощової ночі, відбиваючись у воді озер, росі на траві і краплях дощу на листі.

7

 

8

Починається новий день.

9

 

10

Фото і текст: Андрій Плига.

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *