Екоінспекція саботує розслідування порушень при будівництві ЛЕП?

Ще всередині літа ми звертались до всіх можливих контролюючих органів з приводу припинення/розслідування порушень при будівництві ЛЕП від Рівненської АЕС до Києва. Мова йшла про проходження ЛЕП територіями заказників (згідно проекту будівництва), що порушує Закон України “Про природно-заповідний фонд України”. Звертались ми в тому числі і до Державної екологічної інспекції України.

Натомість отримали відповідь лише від Державної екологічної інспекції у Рівненській області, якій перенаправила звернення Генеральна прокуратура України.

Відповідь інспекції

У відповіді йшлось, що відповідне розслідування буде проведене після відповідного дозволу у Державній екологічній інспекції України, центрального органу у Києві.

Ми чекали, але відповідь по розслідуванню так і не отримали.

Втім, зателефонувавши до Держекоінспекції у Рівненській області, ми з’ясували, що вони досі не можуть отримати дозвіл на проведення перевірки!

Вочевидь, центральна екоінспекція свідомо затримує проведення розслідування!

Ми вчергове звертаємось до Державної екологічної інспекції України з вимогою припинити затягування і призначити перевірку заказників “Діброва” і “Ствига” Рокитнівського району (відповідно Рокитнівське і Остківське лісові господарства), а також заказника “Костянтинівський” Сарненського району (Сарненське лісове господарство), на предмет порушення Закону України “Про природно-заповідний фонд України”!

П.С. Скільки можна клеїти дурня?

Опубліковано у Uncategorized | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *