“Закон про кажанів” як дзеркало національної екологічної свідомості (анонс прес-конференції)

Фото Л. Годлевської У середу, 4 лютого о 10:00 в Українському національному агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція «„Закон про кажанів” як дзеркало національної екологічної свідомості».

Нещодавно Верховна Рада не затвердила Закон «Про прийняття Поправки до Угоди про збереження кажанів в Європі», представленого на розгляд у середині грудня 2008 року. Дотепер лунають безграмотні та обурливі зауваження можновладців про „кризу, Президента та кажанів”. Аналіз всієї ситуації та коментарів навколо неї демонструють сумне - неймовірно низький рівень екологічної свідомості, культури та освіти всього нашого суспільства у цілому, включаючи «народних обранців». На прес-конференції журналістам буде представлено об’єктивну інформацію щодо Закону та, власне, кажанів України.
Учасники прес-конференції:

  • Олена Годлевська, Інститут зоології НАН України, „Український центр охорони кажанів”;
  • Володимир Домашлінець, Міністерство охорони навколишнього природного середовища України;
  • Володимир Тищенко, Національний університет біоресурсів і природокористування України;
  • Олег Андрос, Дружина охорони природи «Зелене майбутнє».

Для довідок: 8 097 502 75 51.
Адреса УКРІНФОРМу: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. “Театральна”).
Вхід за службовими посвідченнями або картками НСЖУ.

Джерело: pryroda.in.ua/dop-kyiv
Фото Л. Годлевської

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!