Анонс прес-конференції на захист Кінбурнської коси

 11 квітня 2008 р., о 15 годині 00 хв. за адресою: Київ, вул. Комінтерна, 1, актовий зал Ботанічного саду ім.О.В. Фоміна (нижче станції метро „Університет”, навпроти залізничних кас, вхід у ботсад від воріт по вул.Комінтерна) проводитиметься прес-конференція з приводу захисту Кінбурнської коси – перлини Чорного моря (Миколаївська обл.).
Зустріч здійсниться з нагоди кількох подій навколо суду щодо законності рішення Миколаївської обласної ради про зміну меж населених пунктів на Кінбурнській косі та передачу узбережжя під „перспективний рекреаційний розвиток”. Останній передбачає приватизацію і забудову, хоча зараз Кінбурн є безцінним зразком природи Причорномор’я і частиною національного надбання – природно-заповідного фонду України.
Окрім матеріалів щодо ситуації навколо Кінбурнської коси, буде оголошена ухвала Національного Екологічного Центру України (НЕЦУ) на захист Кінбурну, прийнята 28 березня 2008 р. на конференції НЕЦУ.

Прес-конференція організовується Національним Екологічним Центром України за сприяння громадської організації „Срібна Чайка”.

У прес-конференції беруть участь:

  • Голова Національного Екологічного Центру України Ігор Сіренко;
  • Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Перший лауреат Міжнародної премії за захист Чорного моря, натураліст Ярослав Мовчан;
  • Депутат Верховної Ради України, заступник голови Комітету екологічної політики ВРУ Іван Заєць;
  • Голова Південної філії Інституту екології Національного екологічного центру України (м.Миколаїв), к.б.н., експерт у питаннях охорони природи Кінбурнської коси Олег Деркач;
  • Члени громадських організацій – Оксана Абдулоєва, Ганна Коломієць.

Національний екологічний центр України
Громадська організація „Срібна Чайка”

Тел. 8(095)544-76-46 / Оксана Абдулоєва

(044)238-62-60 / НЕЦ України;
e-mail oksasteppe at rambler.ru

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!