21.11.2012 Рубрики: Заказники, Новини

На Закарпатті створили два природно-заповідні об’єкти

Депутати облради прийняли рішення про створення ще двох об’єктів природно-заповідного фонду на Закарпатті. Проекти обох рішень розроблені Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області, повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

Перше – про створення лісового заказника місцевого значення «Привододільний» у лісфонді ДП «Воловецьке ЛГ» (без вилучення площі від землекористувача на площі 722 га.).

Заказник створено з метою охорони та збереження букових, буково-яворових і буково-смерекових лісів, що виконують протиерозійну, водорегулюючу та інші функції, і рідкісних та зникаючих видів рослинного світу, видів рослин, занесених до Червоної книги України, наголошується у повідомленні.

Друге – про створення парку-пам’ятника садово-паркового мистецтва «Сквер Т. Масарика» в Ужгороді. Створення парку-пам’ятника садово-паркового мистецтва місцевого значення забезпечить охорону, збереження біорізноманіття, зелених насаджень, в складі яких цінні екзоти, види дерев і чагарників, і з метою збереження рекреаційної, освітньо-виховної і пізнавальної території.

http://ua.for-ua.com/ukraine/2012/11/19/113951.html

Leave a Reply