На Рівненщині відкрили Музей лісу

На території ДП "Костопільський лісгосп" відкрили Музею лісу. Попри негоду та рясний дощ, відкриття стало справжнім святом для лісівників Рівненщини. Одним з перших його відвідувачів став голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктора Сівця.

Схожих закладів до цього часу в Україні ще не було, оскільки тут в одному місці зібрані експонати, які представлятимуть історію лісів від найдавніших часів і до тепер.Про це повідомили у прес-службі Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Приміщення для музею теж вибрано невипадково, адже раніше це було лісництво Костопільського лісгоспу. З усіх боків воно оточене лісом, і завдяки цьому відвідувачі зможуть відчути його неповторну атмосферу та енергетику. У музеї будуть відкриті експозиції, які представлятимуть історію розвитку лісу, галузі лісового господарства України, і Рівненщини зокрема, а також відомих науковців та діячів, які зробили неоціненний вклад у збереження лісу та розвиток лісової галузі. Також тут можна буде побачити зразки народних промислів, пов’язаних з лісом, у планах – відновлення будинку лісника зразка початку ХХ ст.

Територія навколо музею буде своєрідною рекреаційною зоною, місцем для відпочинку, тут облаштовується дитячий майданчик, буде прокладена екологічна стежка. Голова Держлісагентства України Віктор Сівець, оглянувши експозиції музею, які розташовані на трьох поверхах, залишився задоволений побаченим. Він зауважив, що це хороша і корисна ідея, адже відвідувачі зможуть заразом побачити не лише зразки природи та дізнатися про лісових мешканців Рівненщини, а й простежити розвиток лісової галузі в Україні.

Джерело: gazeta.rv.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!