Що треба знати про національні природні парки: НПП “Муравський шлях”

В Запорізькій області є лише один національний природний парк — це НПП “Великий луг”. Проте цей невеличкий за площею національний природний парк не може охопити собою всі ті унікальні природні території, які ще збереглись на Запоріжжі.

Однією з таких територій є долина р. Молочної з розлогими степовими балками, що спускаються до звивистого русла та плавнів. Вздовж річки в минулому проходив літописний Муравський шлях. Досі в цих місцях височіють десятки прадавніх курганів. Тепер ця територія — один з найбільших в Україні осередків збереження степу. Такої кількості рідкісних рослин та тварин, які досі поширені тут, не знайдеш ніде в області.

Саме на цій території науковці запропонували створити НПП “Муравський шлях”, що має охопити значну частину степів Токмацького району.

Завантажити

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!