Президент доручив уряду створити три нові національні парки

Президент Віктор Ющенко підписав Указ "Про створення Приазовського національного природного парку", повідомляє прес-служба Глави держави.

Згідно з цим документом парк має бути розташований на території Бердянського, Мелітопольського, Приазовського, Якимівського районів, міст Бердянська та Мелітополя Запорізької області. До території нового парку має бути включено 78126,92 гектара земель.

Іншим Указом Президент доручив створити на території Глобинського, Оржицького та Семенівського районів Полтавської області, Чорнобаївського району Черкаської області національний природний парк "Нижньосульський". Він має зайняти 18635,11 га земель державної власності.

Окрім того, сьогодні було підписано й третій указ. З метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів Північного Поділля В. Ющенко постановив створити на території Бродівського, Буського та Золочівського районів Львівської області національний природний парк "Північне Поділля". До території цього парку погоджено включення 15587,92 гектара земель державної власності.

Забезпечувати утворення адміністрацій парків та вирішення низки інших питань Глава держави доручив Кабінету Міністрів.

Джерело: Укрінформ

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!