Київрада відкрила «карти» літніх дерибанів.

Київрада відкрила «карти» літніх дерибанів.
 

19 грудня, точніше сказати, лише 19 грудня 2007 року в газеті «Хрещатик» почали обережно публікувати деякі рішення Київради, якими протягом літніх сесій були роздерибанені одні з найцінніших зелених зон міста. Зараз зупинимось на одному рішенні.

Це рішення №1102/1763 від 12.07.2007. Цим рішенням, після 4-річного протистояння громадськості та територія Совських ставків у Голосіївському р-ні Києва була віддана під будівництво торгівельного комплексу. ТОВ «Господарник», яке тепер вестиме «господарювання» на території ставків, планує засипати їх і звести колосальну споруду торгівельно-розважального комплексу. Те, що територія ставків є зеленою зоною – взагалі не проблема. Текст рішення відбирає цей статус. Тепер це територія призначена під забудову.

Варто зазначити, що Совські ставки є чи не єдиним місцем відпочинку для північно-західної околиці Голосіївського району. Цей аргумент а також те, що в урочищі мешкають зникаючі види комах  і гніздують декілька видів водоплавних та навколоводних птахів, забудовника цікавить мало. В минулому, розробникам наукового обґрунтування на створеяння тут пам’ятки природи навіть пропонували хабаря… щоб мовчали із  своїм обґрунтуванням. Між усім, частина каскаду ставків на р.Совка розміщена у сусідньому Солом’янському р-ну м.Києва, який не заперечує проти їх заповідання.

 
Та попри все, Совські ставки таки віддали під забудову. І дізнаємось ми про це  лише через півроку після прийняття рішення.

МВ НЕЦУ

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!