Суд постановив врятувати Жуків острів

Сьогодні, 18 вересня, Київський апеляційний господарський суд постановив задовольнити позовні вимоги Прокуратури м.Києва і скасувати рішення Київської міської ради, яким в серпні 2007 року було фактично знищено заказник «Острів Жуків»

Нагадуємо, що ландшафтний заказник «Острів Жуків» був створений рішенням Київради №146/649 2 грудня 1999 року. На момент створення, площа заказника слала 1630 га, що зробило «Острів Жуків» найбільшим заказником м.Києва. Водночас, заказник є найціннішою в місті природною територією.

22 серпня 2007 року Київська міська рада, рішенням №162/1996 безпідставно скоротила площу заказника в 9 разів – до 196 га. Після цього, виведеній з заказника території стала реально загрожувати забудова

В грудні 2006 року Прокуратура м.Києва оскаржила рішення про скорочення площі заказника в Господарському суді, який після п’яти засідань відмовив у задоволенні позову. З самого початку до судового процесу долучилась Всеукраїнська громадська організація “Національний екологічний центр України“. І ось тепер, 18 серпня, Київський апеляційний господарський суд постановив скасувати рішення Господарського суду м.Києва і задовольнив позовні вимоги. Тож, відсьогодні площа заказника «Острів Жуків» знову складає 1630 га і не може бути забудована.

Подробиці за телефоном 8097 1000 473

Прес-служба Національного екологічного центру України

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!