Екс-міністр Мінприроди Георгій Філіпчук повернув державі 1,4 млн грн

Як повідомляє «Сегодня», у розпорядженні видання є копії 13 платіжних доручень від дружини екс-міністра Наталі Філіпчук на загальну суму 1 433 477,6 грн.

У графі "Призначення платежу" записано: "Відшкодування матеріального збитку, заподіяного злочином, згідно з рішенням суду". Платежі проводилися з 19 квітня по 20 травня.

"Я спілкувався з Філіпчуком, коли він був міністром, - він не справляв враження багатої людини", – зазначив член депутатської групи «Реформи заради майбутнього» Володимир Каплієнко.

"Інформації в мене немає, але думаю, йому допомогли представники тієї команди, у якій він був. Хоча не можу виключати, що його родина продала майно", - додав він.

Як зазначає видання, Г.Філіпчук подав апеляцію на рішення суду і не виключено, що відшкодування збитку призведе до зміни вироку.

Як повідомляв УНІАН, 5 квітня Г.Філіпчука було засуджено до трьох років позбавлення волі за перевищення влади. Відповідне рішення ухвалив суддя Солом`янського районного суду Києва Володимир Мельник. “Суд визнав винним Філіпчука за частиною третьою статті 365 Кримінального кодексу України, присудивши йому три роки позбавлення волі і змінивши запобіжний захід з підписки про невиїзд на утримання під вартою. Він був узятий під варту в залі суду і відправлений в ізолятор", - повідомив адвокат екс-міністра Микола Шупеня.

Г.Філіпчук засуджений за перевищення влади і посадових повноважень під час укладення угоди з юридичною фірмою Astapov Lawyers про надання Мінприроди консультацій під час розгляду спору в міжнародних юридичних інститутах з приводу розірвання угоди, укладеної між урядом України і компанією Vanco International ltd. про розробку шельфу Чорного моря.

Джерело: unian.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!