Заарештовано колишнього міністра Мінприроди

Сьогодні у Києві за підозрою у зловживанні службовим становищем затриманий колишній міністр охорони навколишнього природного середовища України Георгій Філіпчук.

Про це УНІАН повідомили в Генпрокуратурі України.

"Генеральна прокуратура Україна 13 грудня 2010 порушила кримінальну справу стосовно колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища України Георгія ФІЛІПЧУКА за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки). За підозрою у вчиненні вказаного злочину він затриманий сьогодні у порядку, передбаченому ст.115 Кримінально-процесуального кодексу України", - сказав керівник прес-служби відомства Юрій Бойченко.

За його словами, зараз триває досудове слідство.

Джерело: unian.net

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!