Екс-міністр екології Злочевський “наколядував” 44 мільйони на водоканалі

ТОВ "Інфокс" філія "Інфоксводоканал" отримала від держустанов Одеської області підряди на послуги водопостачання і водовідведення на суму 43,82 млн гривень.

Про це пишуть"Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Тендери проведено за процедурою закупівлі в одного учасника, оскільки ці послуги неможливо отримати від інших постачальників. 

Нагадаємо, у грудні 2003 року Одеська міськрада і ТОВ "Інфокс" уклали договір оренди на 49 років цілісного майнового комплексу комунального підприємства "Одесводоканал". Для експлуатації цього комплексу "Інфокс" створив філію "Інфоксводоканал".

В 2006 році одеська мерія намагалася через суд розірвати договір, оскільки, на її думку, концесіонер не виконував взятих на себе зобов’язань по інвестуванню: за два з половиною роки у реконструкцію та розвиток водоканалу вклали тільки 48,1 млн гривень замість запланованих 268,6 млн гривень.

Натомість "Інфокс" заявляв про те, що інвестиційний план застарів, на його виконання треба більше семи років.

Однак у 2008 році мерія заявила, що з інвестором вдалося укласти мирову угоду й договір про концесію розривати не будуть.

Основним власником компанії "Інфокс" є Микола Злочевський, екс-заступник секретаря РНБО (квітень 2012-лютий 2014).

З 2010 року до квітня 2012 року Злочевський обіймав посаду міністра екології та природних ресурсів України.

За інформацією "Української правди", Злочевського позбавили американської візи, а його закордонний рахунок було заарештовано.

Джерело: epravda.com.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!