20.04.2016 Рубрики: НПП "Ужанський"

За незаконну вирубку дерев з Ужанського національного природного парку стягнули 830 тис грн

Господарським судом Закарпатської області вкотре підтримано позицію прокуратури області, як представника інтересів держави та Державної екоінспекції в Закарпатській області – позивача у господарській справі зі спору щодо незаконного використання лісових ресурсів в Ужанському національному природному парку адміністрацією цієї установи.

Як наголосили у відділі представництва інтересів громадянині або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області, пріоритетом для нашого краю залишається збереження лісових ресурсів та законність їх використання, особливо що стосується об’єктів природно-заповідного фонду.

Так, прокуратурою встановлено, що посадовими особами Ужанського НПП в ході проведення санітарних рубок на ввіреній їм території допущено порушення вимог природоохоронного законодавства, у тому числі незаконну вирубку 285 дерев на заповідній території, чим спричинено шкоду у розмірі майже 830 тис грн.

Добровільно Ужанським НПП визнано та сплачено лише 1234 грн, решту коштів в сумі стягнуто до бюджету у примусовому порядку за позовом прокурора, який задоволено рішенням господарського суду, інформують у прес-службі прокуратури Закарпатської області .

http://zakarpattya.net.ua/News/154817-Za-nezakonnu-vyrubku-derev-z-Uzhanskoho-natsionalnoho-pryrodnoho-parku-stiahnuly-830-tys-hrn

Leave a Reply