«Uкraine Trophy 2011» обіцяє не їхати у заповідники

Завдяки активній громадськості організатори «Uкraine Trophy 2011» заявили, що маршрут гонок не проходитиме через територію Поліського та Рівненського заповідників. Про це організатори повідомили http://www.pravda.com.ua/news/2011/06/24/6329050/ порталу «Українська правда».

«Ввечорі 24 червня організатори перегонів та Мінприроди України вийшли на звязок із нами і повідомили, що, маршрут не буде проходити територією заповідників. – розказує заступник голови НЕЦУ Василюк Олексій. – 29 червня вони обіцяють показати нам остаточну схему маршруту. Сподіваємось що все це не лишиться лише словами і порушення законодавства дійсно не відбудеться».

Також Мінприроди України звернулось до своїх підрозділів та керівництва заповідників з проханням не допустити порушення заповідного режиму.

НЕЦУ розраховує на позитивне вирішення ситуації із проведенням перегонів «Uкraine Trophy 2011» та закликає активістів, які висловили готовність долучитись до роботи по охороні заповідників слідкувати за ситуацією. Наразі триває підготовка заходів, які дадуть змогу пересвідчитись чи дійсно заїзд до території заповідників не відбувся.

НЕЦУ дякує усім, хто своїми діями привернув увагу до цієї ситуації та допоміг вплинути на перебіг подій.

Також НЕЦУ планує розгорнути кампанію громадського моніторингу за умовами та місцями проведення раллі, перегонів та інших авто-мото-заходів на природно-заповідних територіях по всій Україні. Просимо всіх небайдужих повідомляти про відомі вам випадки проведення таких заходів.

Leave a Reply