22.06.2011 Рубрики: НПП «Мале Полісся»

У Хмельницькій області буде створено новий національний парк «Мале Полісся»

У Хмельницькій області буде створено новий національний парк «Мале Полісся». Про це йшлося на науково-практичній конференції щодо екологічного проекту «Мале Полісся» – охорона та збереження біорізноманіття унікального природного комплексу, розташованого у Хмельницькій області». Захід відбувся 17 червня 2011 року у м. Славута Хмельницької області за участю Держуправління ОНПС, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, науковців та за підтримки Офісу радника з питань сільського господарства, природи та якості харчових продуктів Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Учасники обговорили унікальність ландшафтного та біологічного різноманіття території, особливості раціонального використання природного потенціалу новостворюваного національного природного парку «Мале Полісся» та визначили перспективи і ризики такого використання, зафіксувавши їх у Резолюції конференції.

На сьогодні прискореними темпами ведеться робота з підготовки проекту рішення сесії обласної ради з погодження створення національного природного парку «Мале Полісся».

Leave a Reply