15.04.2015 Рубрики: Новини

Круглий стіл «Організація волонтерської діяльності на територіях природно-заповідного фонду»

Департамент заповідної справи Мінприроди запрошує взяти участь в роботі круглого столу «Організація волонтерської діяльності на територіях природно-заповідного фонду».

Круглий стіл відбудеться 23 квітня 2015 з 15.00 до 18.00 в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» у Міжнародному виставковому центрі (м. Лівобережна).

волонтери пзф (Custom)

 

 

 

 

 

 

Попередня програма :

15:00-15:30 Що таке природно-заповідний фонд і чому він потребує допомоги – Петрович Олеся, Драпалюк Анастасія, Департамент заповідної справи Мінприроди.

15:30-16:00 Волонтерська допомога установам ПЗФ. Приклади співпраці ВНЗ та установ ПЗФ – Тєстов Петро, МБО «Екологія-Право-Людина»

16:00-16:30 Досвід «Українського товариства охорони птахів» у організації волонтерських акцій на територіях установ природно-заповідного фонду- Вікторія Шевчук

16:30-17:30 «Нова міфологія України, презентаціядля екологів» – Жданова Тетяна.

17:30-18:00 Конкурс «Зелені перлини», залучення школярів до пізнання та збору інформації про природоохоронні території – Олексій Василюк, МБО «Екологія-Право-Людина», Дарія Ширяєва, Дружина охорони природи м.Києва «Зелене Майбутнє».

До участі запрошуються викладачі, студенти та аспіранти вищих навчальних заходів, ЗМІ, члени громадських природоохоронних організацій та туристичних клубів, представники органів влади та місцевого самоврядування та всі інші зацікавлені в збереженні та розвитку природного заповідного фонду України особи.

Кількість місць обмежена.

Для участі в круглому столі необхідно надіслати на адресу [email protected] Ваші контактні дані та місце роботи\навчання та опишіть, чому Вас цікавить тема волонтерської діяльності на територіях природно-заповідного фонду.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply