Держекоінспекцію не пустили на незаконне будівництво в Радомишльському лісгоспі

Наприкінці літа активістами було виявлено два підозрілих будівництва в межах Радомишльського лісгоспу, в лісі неподалік села Кримок. Великі шматки лісу були загороджені високим забором, за яким виднілись одно та двоповерхові котеджі, збудовані або лише на стадії будівництва. На воротах одного такого об’єкту виднівся напис «Les Chalet Du Krymok».


Об’єкти розташовані в лісі на березі гарних ставів долини річки Білки, що наштовхує на думку про будівництво тут елітних баз відпочинку чи мисливсько-рибальських баз.

Законність таких споруд викликає великий сумнів, оскільки об’єкти розташовані на вкритих лісом землях Державного агентства лісових ресурсів України, і будівництво тут є порушенням цільового призначення землі. Фактично, маємо самозахоплення землі у 27 та 28 кварталах Кримоцького лісництва Радомишльського лісгоспу. Про що було направлено відповідні звернення.

У результаті була отримана відповідь Державної екології інспекції України, в ході якої йдеться про недопущення інспекторів на територію котеджів.

Екоінспекція надіслала запит до керівництва Радомишльського лісгоспу стосовно правомірності існування цих будинків в лісі. Ми з нетерпінням очікуємо відповіді від ДП «Радомишльське ЛМГ» та в свою чергу теж звертаємось до керівництва цього лісгоспу та Державного лісового агентства України в цілому, очікуючи пояснень, кому і на яких підставах була надана ця ділянка.

Опубліковано у Ліси | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Держекоінспекцію не пустили на незаконне будівництво в Радомишльському лісгоспі

  1. Сповіщення: ЛЕП vs ЛІС: на Радомишльщині під ЛЕП валять кілометри лісу | Лісовий блог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *