Подивись своїй шубі в обличчя

На наведених нижче фото та відео Ви можете побачити одну з багатьох замучених жертв людської кровожерливості.

Ця лисиця потрапила в капкани 1 листопада цього року в Радомишльських лісах. За пару годин, які були витрачені на пошук автомобіля для перевезення пораненого звіра в Київ, браконьєри навідались до пастки і жорстоко вбили звіра.
Щороку тисячі лисиць та інших звірів стають жертвами незаконного браконьєрського полювання з використанням капканів, що призводять до страшних мук тварини, яка конає від отриманих переломів і крововиливів. Хутро лисиць поступає на чорний ринок для задоволення людської примхи вдягати хутряні вироби.

Перед тим, як купуєте хутряну шубу чи то шапку, подивіться пильно на ці фотографії: може пізнаєте цю замучену лисичку? І запитайте себе: чи потрібно Вам носити шкіру жахливо замордованого звіра? Купуючи її, Ви стаєте співучасниками цього злочину і стимулюєте браконьєрів до наступних вбивств.

Використання і продаж капканів заборонені по всій Україні.
Якщо вам відома точка продажу капканів – сміливо звертайтесь до міліції!

Опубліковано у Зоозахист | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 коментарі до Подивись своїй шубі в обличчя

  1. Ігор Приставський коментує:

    Ці живодери тільки тоді перестануть полювати з капканами,коли їхню ногу вставимо в такий самий капкан.

  2. Юлія коментує:

    Мені дуже сумно, коли трапляється таке, але ще сумніше від того, що все це взагалі-то робиться для жіночої примхи. Дівчата, не купуйте будь ласка трупи хутряних тваринок у вигляді шуб чи інших виробів, тому що можна бути гарною та привабливою лише тоді, коли ти по- справжньому щира та добра людина, а не тоді, коли тільки прикидаєшься такою. А ще є альтернатива хутру, це вироби зі штучного хутра високої якості, наприклад, Tissavel, таке зараз продається і у нас в Україні, вибор є завжди.
    Подивіться фільм “Девочка и лисёнок” Люка Жане і ваше ставлення до цих тварин значно покращиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.