Анонс Першого кіноперегляду фільмів-жахів “Жорстокість і убивство заради розваги”

24 вересня 2008 р. в 11.00 г. в Оргуському центрі (Київ, вул. Урицького, 35, вхід з лівої сторони будинку) відбудеться кіноперегляд фільмів-жахів "Жорстокість і убивство тварин заради розваги", який проводить Київський еколого-культурний центр, Екоправо-Київ, Екологічний центр "Бахмат" за інформаційної підтримки Екондо "Печеніги".

На кіноперегляді буде показана велика кількість різних шокуючи відеоматеріалів: "Убивство ведмежати і козулі", "Страждання левеняти в Ялті", "Убивство вовків", "Собачі бої", "Бої півнів", "Жириновський стріляє ворон з вікна потяга", "Концтабір для диких кабанят" і т.і., які показують жорстоке відношення до тварин в Україні й інших країнах, буде надана їм моральна і правова оцінка.

Відеоматеріали буде коментувати директор Київського еколого-культурного центру В. Борейко, керівник Екоправо-Київ Б. Васильківський, директор Екологічного центра "Бахмат" В. Березин.

Довідки за тел. 8-067-715-27-90

Директор КЕКЦ В. Борейко

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!