В 2008 році на торгівців первоцвітами чекатиме сувора відсіч.

На засіданні Постійної комісії Київради з екологічної політики 25 грудня, Державні органи м.Києва, компетентні займатись питаннями, дотичними до збереження рослинного світу, офіційно висловили готовність проводити рейди по боротьбі з незаконною торгівлею ранньоквітучими весняними рослинами (первоцвітами), всі види яких занесені до Червоної книги України. Крім того, Управління охорони навколишнього природного середовища у м.Києві збирається підготувати відео сюжет, який транслюватиметься на телебаченні та в Київському метрополітені. Також Комісія готує відповідне звернення до органів МВС, з проханням посилити контроль та не припускати торгівлю первоцвітами в усіх районах Києва.

На пропозицію представника Дружини охорони природи м.Києва Михайла Богомаза та Київського еколого-культурного центру здійснити спеціальні посилені рейди в піки найбільш інтенсивної торгівлі 14 лютого та 8 березня, Управління охорони довкілля у м.Києві відповіло глибокою мовчанкою.

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!