У закарпатській річці Латориця щодня виловлюють 16 тонн сміття

16 тонн різного сміття щоденно “виловлюють” у річці Латориця біля Чопа та вивозять на сміттєзвалище працівники Ужгородського міжрайонного управління водного господарства Держводгоспу України та військовослужбовці аварійно-рятувального загону спеціального призначення МНС України у Закарпатській області, інформує Управління інформації та зв’язків з громадськістю Закарпатської ОДА.

У роботах з ліквідації сміттєвого затору, окрім автомашин і кранів, залучені плавзасоби, водолази, адже глибина річки в цьому місці сягає близько 4 метрів. Роботи ускладнюються тим, що під сміттям, яке вода зібрала з чотирьох районів області – Воловецького, Свалявського, Мукачівського, Ужгородського, – утворився ще й затор із поваленої деревини.
«Рішення про негайний початок робіт було прийнято на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – говорить начальник обласного виробничого управління з меліорації та водного господарства Володимир Чіпак. – Адже у разі паводку міг бути пошкоджений автомобільний міст на трасі Ужгород – Чоп та й все це сміття попливло б на територію сусідньої країни».

Протягом тижня роботи планують завершити. Ліквідатори знаходять серед викинутого бідони з фарбою, пляшки з ацетоном та інші шкідливі речовини.

За матеріалами: http://zik.com.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!