Буковинські лісники допоможуть відновити ліси Херсонщини

Буковинські лісники вирушили на Херсонщину, де пожежею було знищено понад 7 тисяч гектарів лісу. Вони розроблятимуть лісосіки, пошкоджені вогнем, – повідомив 3-го жовтня заступник начальника з економіки Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Тарас Довганюк.

За словами Тараса Довгонюка, буковинські лісники впродовж двох місяців працюватимуть у Херсонській області за вахтовим методом. Вони мають зрубати пошкоджені вогнем дерева, розсортувати деревину та підготувати до заліснення лісосіку площею 50 гектарів у Цюрупинському держлісгоспі Херсонської області. Наступної весни працівники усіх п'яти господарств Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства заліснюватимуть підготовані ними площі. Відповідну допомогу херсонським лісникам нададуть всі обласні відомства України.

Комітет екологічного порятунку України

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!