У Києві взято під охорону 7 нових вікових дерев

17 липня 2008 р. сесія Київміськради прийняла рішення про оголошення пам'ятками природи місцевого значення 7 нових вікових дерев. Матеріали на взяття їх під охорону були підготовлені Київським еколого-культурним центром і Дружиною охорони природи "Зелене майбутнє".

Серед вікових дерев, що тепер стали охоронятися - два 200-річних ясени, що ростуть на території Софії-Київської, 500-річний дуб по вул. Черкаській, старий ясен по пров. Лабораторному, кілька вікових верб.

Тепер у Києві взято під охорону вже близько 50 місць, де ростуть вікові дерева, з них найвідоміші і найстаріші - 700-річний дуб Кристера і500-річна липа Петра Могили. Своєї черги на взяття під охорону чекають ще близько 30 стародавніх київських дерев, матеріали на які поки не хочуть погоджувати землекористувачі, де ці дерева ростуть - пансіонат "Конча-Заспа", Видубецький монастир, Покровська церква, Інститут ботаніки
НАН України.

КЕКЦ

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!