Невідомі вирубали п’ять гектарів дерев на Жуковому острові

Минулої суботи невідомі зрубали п'ять гектарів дерев на території Жуківого острова. Як повідомив свідок події, дерева на площі близько кілометр а заповідника поклали високопродуктивними пилами за шість годин.

За його словами, міліція працює над порушенням кримінальної справи. Лісопаркове господарство Конча Заспа склало акт про злочин у лісі. Як повідомлялося, Господарський суд Києва визнав протиправним рішення Київської міської ради про надання ТОВ Бузінвест земельної ділянки площею 30 гектарів на острові Жуків у Києві.

За повідомленням ua.korrespondent.net

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!