Російський бомж спалив 150 га заповідника Асканія Нова

В результаті пожежі у біосферному заповіднику Асканія Нова вигоріло 150 га степової рослинності. Остаточний розмір збитку буде встановлений спеціальною комісією після проведення вимірювальних робіт.

У Херсонській області у біосферному заповіднику Асканія Нова 17 жовтня згоріли 150 га степової рослинності через необережне поводження з вогнем 58-річного бомжа, громадянина Росії. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МНС у Херсонській області.

Степ загорівся 17 жовтня о 18:00, о 19:40 пожежа була локалізована. До гасіння були залучені 36 осіб особового складу МНС і співробітників заповідника, 9 одиниць пожежної техніки, 14 співробітників міліції для охорони громадського порядку.

В результаті розслідування встановлено, що підпал здійснив з необережності 58-річний бомж, громадянин Росії.

Остаточна площа пожежі та розмір збитків будуть встановлені спеціальною комісією після проведення вимірювальних робіт.

Нагадаємо, у серпні 100 га степової рослинності згоріли у біосферному заповіднику Асканія Нова через пожежу, що виникла від удару блискавки.

Джерело: news.dt.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!