На Одещині горів Дунайський заповідник

За повідомленням МНС, 9 жовтня в Одеській області в Дунайському біосферному заповіднику сталася пожежа. Загорівся очерет і суха рослинність на 6-кілометровій ділянці уздовж Очаківського гирла і в глибині острова Білгородський на болотистій місцевості. Керівництво заповідника зараз визначає площу пожежі.

До робіт з ліквідації вогню і моніторингу ситуації було залучено 26 людей і 5 човнів, у тому числі 14 людей від МНС. Ситуація була ускладнена тим, що пожежники не можуть застосовувати техніку через болотисту місцевість. На місці події працює оперативна група головного управління МНС в Одеській області.

Джерело: rbc.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!