Притулок «SOS» в Пирогові посилає сигнали біди

Притулок Міжнародного товариства «SOS» в Пирогові потерпає фінансові складнощі.

Притулок в Пирогові має унікальну історію: створений на місті закритої нашим товариством «будки» у результаті гучного міжнародного резонансу, він від початку свого заснування (1997) надавав порятунок безпритульним тваринам.
Міжнародне товариство «SOS» послідовно проводить політику захисту прав тварин в Україні, є ініціатором та співавтором Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».
З 1994 року «SOS» першим розпочало широку кампанію з пропаганди та проведення стерилізації тварин, як альтернативу їхньому знищенню. З того часу понад 10 тисяч тварин було простерилізовано ветлікарями Притулку, а це означає, що на вулицях міста не з’явилося додаткових 600-700 тисяч безпритульних тварин.
МТЗТ гостро ставить питання щодо етичного поводження з тваринами в цирках, зоопарках, віваріях.
В рамках співпраці з Королівським товариством захисту тварин (Велика Британія) «SOS» закупило для біофаку Національного університету ім. Т.Г. Шевченка комп’ютерний клас з метою використання альтернативних комп’ютерних програм замість вживання тварин для проведення експериментів під час навчального процесу студентів.
«SOS» не залишилося осторонь і проблем дитячого сирітства. Завдяки підтримці швейцарської благодійної організації ми надали допомогу хворим на лейкемію дітям в Чернігівській обласній лікарні, а також дітям чотирьох сиротинців Києва та області. З метою пропаганди гуманного ставлення до тварин нашим товариством було видано книжку «Подорож у світ тварини» (25 тис. примірників), яку було подаровано бібліотекам більшості великих міст України.
Це далеко не всі благодійні заходи, проведені нашим товариством. «SOS» має конкретні плани щодо розбудови руху на захист тварин з метою гуманізації суспільства. Однак, сьогодні гостро постала проблема фінансування як самої організації, так і утримання Притулку.
Приїжджаючи до Києва, наші партнери з європейських країн не раз звертали увагу на те, як стрімко формується прошарок фінансово-спроможних людей і доходили висновку, що настав час, щоб заможні кияни подбали про безпритульних тварин. І ось 1 квітня наші партнери з Німеччини повідомили про припинення фінансування притулку в Пирогові. У результаті виникли проблеми з ветеринарним обслуговуванням тварин, виплатою зарплати, доставки води, пального, електроенергії та ін. Притулок опинився під загрозою закриття.
Звертаємося до тих, кому не байдужа доля безпритульних тварин: проявити милосердя і допомогти притулку, у якому утримується 655 собак та 128 котів.

З повагою, Тамара Тарнавська, президент МТЗТ «SOS»

тел. для контактів:
8 050 310 03 10

Реквізити банку:
Товариство захисту тварин «SOS»
Роз/рах № 26004301242846 в Київському міському відділенні ПІБ в м. Києві НФО 322 250, ЗКПО 229 32 827

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!