Німеччина виділить Україні 14 млн євро на природоохоронні заходи

Німеччина виділить Україні 14 млн євро на впровадження проекту "Підтримка природно-заповідних територій України".

Такі домовленості було досягнуто під час зустрічі міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка з представниками уряду Німеччини, повідомляє офіційний сайт українського уряду.

Ці кошти підуть на зміцнення національних природних парків, біосферних і природних заповідників у Карпатському регіоні України для збільшення кількості відвідувачів і туристів, посилення освітньої роботи з місцевим населенням, виконання європейських вимог щодо збереження особливо цінних тварин та рослин.

Крім того, на переговорах йшлося про можливість виділення ще 19 млн євро. Так, німецька сторона розглядає можливість надання відповідного фінансування у сумі до 15 млн. євро на збереження особливо цінних лісових екосистем із метою їх адаптації до змін клімату.

Ще 4 млн євро Україна може отримати на будівництво міжнародного центру збереження букових пралісів і його розміщення в селі Кваси Карпатського біосферного заповідника.

Джерело: eurointegration.com.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!