На Дніпропетровщині створено ботанічний заказник “Середньобазовлуцький”

На Дніпропетровщині продовжуються роботи зі створення об’єктів природно-заповідного фонду. Так, рішенням обласної ради на території Криничанського району створено ботанічний заказник «Середньобазовлуцький» загальною площею 1,4 тис. гектарів.

Станом на 1 квітня цього року в області налічується 172 об’єкти природно-заповідного фонду на загальній площі 89,7 тис. гектарів. Із них: 30 об’єктів загальнодержавного значення на площі майже 30 тис. га (межі 8 об’єктів встановлено на площі 5,44 тис. га) та 142 місцевого значення на площі 59,81 тис. га (межі 11 об’єктів встановлено на площі 1 тис. гектарів).

Джерело: kmu.gov.ua

 
Автор

Природа України – це спроба створити унікальний інтернет-ресурс, який би став епіцентром інформаційного середовища у сфері охорони природи та екології; виконував би роль головного новинарного та енциклопедичного джерела для всіх, хто небайдужий до своєї рідної української природи та землі; об’єднав би усіх зацікавлених та задіяних у сфері охорони довкілля у своєрідну соціальну мережу та став би осередком проведення всеукраїнських кампаній на захист природи ...даліПриєднуйтесь!